TASLAK ürün

İÇME SUYU SİSTEMLERİ

Kaynak suyu kalitesinde su üretebilen ters ozmoz membranlı Spring Water 102A ve Spring Water 561 içme suyu probleminizi en sağlıklı şekilde çözer.
Kaynak suyu kalitesinde su üretebilen ters ozmoz membranlı Spring Water 102A ve Spring Water 561 içme suyu probleminizi en sağlıklı şekilde çözer. Spring Water serisinin yüksek kapasiteli modeli olan Spring Water 116 günde 1000 litrelik debisi ile personel içme suyu ihtiyacı için en uygun alternatiftir.

HAVUZ

Havuzunuzda ihtiyaç duyacağınız, periyodik ya da mevsimsel olarak kullanılan her türlü kimyasal ürün temin edilir.
Kaynak suyu kalitesinde su üretebilen ters ozmoz membranlı Spring Water 102A ve Spring Water 561 içme suyu probleminizi en sağlıklı şekilde çözer.

KARTUŞ FİLTRE

Tek kartuşlu housingler ve çok kartuşlu sedi-filter serisi ile gerek debi olarak gerekse filtrasyon hassasiyeti olarak her türlü partikül arıtımına hitap edebilmekteyiz.
Cihazlar 100, 50, 20, 5 ve 1 mikron hassasiyetinde kartuşlarla kullanılabilmekte ve isteğe bağlı olarak sub-micronic (mikron altı-antibakteriyel) kartuşlarla donatılabilmektedir.

YUMUŞATMA

Soft serisi yumuşatma sistemleri, katyonik reçineli tek kolon, timer veya volumetrik kontrollü otomasyon valfinden ve tuz tankından oluşur. Yumuşak su ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir.
Yumuşatma işleminde suya sertlik veren Ca++ ve Mg++ iyonları katyonik reçineden geçirilerek sudan alınır ve yerine hiçbir şekilde sertliğe sebep olmayan Na+ iyonları suya geçer. İyon değişimi olarak adlandırılan bu işlem tuzlu su ile yapılan rejenerasyon ile tamamlandığında sistem yeniden sertlik iyonlarını tutarak yumuşak su üretimine başlar.

TERS OZMOZ

Ters ozmoz düşük iletkenlikte su ihtiyacı olan her yerde kullanılabilen, kimyasal rejenerant gerektirmeyen fiziksel bir prosestir. İşletme maliyeti düşük ve kullanımı kolaydır.
Günlük olarak yıkama işlemi olmadığı için 24 saat su üretimi yapabilir.
Ters ozmoz suyun içindeki tüm mineralleri % 98 oranında sudan ayıran; bu yolla içme suyu ve saf su üreten bir prosestir.
Ozmoz sistemleri çapraz akışlı olarak çalışırlar. Giriş suyu membrandan geçer ve ikiye ayrılarak yüksek iletkenlikteki su atık hattına giderken, düşük iletkenlikteki su kullanıma verilir

ULTRAVİYOLE

UV serisi ultraviyole cihazları 254 nm dalgaboyunda ışın yayan lamba, su akışı ile lamba arasında quartz tüp ve paslanmaz çelik gövdeden oluşmaktadır.
Ultraviyole cihazları suyun tadında ve bileşiminde hiçbir değişiklik yapmaz. %99,9 oranında dezenfeksiyon sağlar.
Mikroorganizmaların hücre zarından geçerek DNA yapılarını bozar ve ölümlerine sebep olur.

DOZAJ POMPASI

Sisteminiz için en uygun dozaj pompası seçilebilmesi için lütfen firmamız ile temasa geçiniz.

HİDROFOR

Tesisatınız için en uygun hidrofor sistemi seçilebilmesi için lütfen firmamız ile temasa geçiniz.

RAFİNE TABLET TUZ

Rafine edilmiş göl veya kaya tuzu rafinesidir. Diyaliz cihazlarında, hastanelerde ve evsel arıtma cihazlarında kullanılmaktadır.
25 Kg'lık çuval ambalajlarda satılmaktadır.
TS EN 973 ve TS EN 933 standartlarına uygundur.

PAKET ATIK SU ARITMA SİSTEMLERİ

Paket atık su arıtma sistemi kanalizasyon sistemi bulunmayan veya kanalizasyon sistemi olup ta atık su arıtma tesisi istenen tesislerde atık su arıtma ihtiyacını en ekonomik ve en kaliteli şekliyle çözen atık su arıtma sistemidir.
Arıtma tesisi kurarken arıtma prosesi, işletim maliyetleri, arıtma tesisinin ekipman ve imalat kalitesi arıtma tesisi için belirleyici parametrelerdir.
Ana atık su arıtma prosesleri şunlardır; ızgara ( ince veya kaba ), ön çökeltim havuzu, kimyasal veya biyolojik arıtma üniteleri, son çökeltim havuzu ve dezenfeksiyon ünitesi.
Paket arıtma tesisleri foseptik kullanan ve vidanjörle çekim yapılan tesislerde kısa zamanda kendini amorti eder. Paket Atık su Arıtma ünitesi foseptik kullanımından daha sağlıklı çözüm sunar. Paket atık su arıtma sisteminde elektrik tüketimi, kesikli arıtma prosesi sayesinde minimuma indirilmiştir.
Paket atık su arıtma sisteminden çıkan arıtılmış su bahçe sulama sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.
Evsel veya endüstriyel atık arıtma ihtiyaçlarınız için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.